FIREBOX T80

Değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için isteğe bağlı bağlantı noktası genişletme modüllerine sahip özelleştirilebilir, yüksek performanslı bir masaüstü güvenlik duvarı.

Günümüzde işletmeler hızlı, güvenilir ve güvenli İnternet bağlantısına bağımlıdır, ancak ihtiyaçları değiştikçe gelişmek bir yana, ayak uydurabilecek ağ güvenliği çözümleri bulmakta zorlanmaktadır. Firebox T80, piyasadaki en yüksek performanslı masaüstü cihazlardan biridir ve entegre fiber bağlantı için isteğe bağlı bağlantı noktası genişletme modülleri sunar, böylece bağlantı ihtiyaçlarınız değiştikçe uyum sağlayabilirsiniz.

Neden Firebox T80 !

Günümüzde işletmelerin iş akışının aksamaması için hızlı ve güvenli internet bağlantısı bir mecburiyet.İşletmeler ihtiyaçları ve kapasiteleri değiştikçe bu değişime ayak uydurabilecek performanslı ağ güvenliği çözümleri bulmakta zorlanıyorlar. Firebox T80, marketteki en yüksek performanslı UTM çözümlerinden birini, gelişmiş siber güvenlik fonksiyonlarıyla birlikte sunuyor.

  • Yapay zeka destekli kötü amaçlı yazılımdan koruma, tehdit korelasyonu ve DNS filtreleme gibi gelişmiş güvenlik hizmetleriyle korumanızı mümkün kılar.

 

  • Bulut tabanlı RapidDeploy teknolojimiz, Firebox yapılandırma verilerini Bulutta oluşturmanıza ve depolamanıza ve bir cihazı doğrudan hedefine göndermenize olanak tanır.

 

  • WatchGuard'dan Bulut tarafından yönetilen bir kablosuz erişim noktası veya üçüncü taraf bir güvenlik kamerası gibi çevresel bir cihaza güç sağlamak için özel bir Ethernet Üzerinden Güç (PoE +) bağlantı noktası bulunur.

 

  • Firebox T80, doğrudan cihazdan entegre fiber bağlantı için bağlantı noktası yapılandırmanızı genişletme modülleri ile özelleştirme seçeneği sunan bir bağlantı noktası genişletme yuvasına sahiptir.

Veri Sayfası

Ürün Matrisi

UTM Abonelikleri

TOP